Trakya Ragbi Kulübü 2'De 2 Yaptı

Haber Tarihi : 12.03.2018 13:24:23 Türkiye Ragbi Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Mehmet Yağcı 15li Ragbi 2. Ligi’nde ikinci maçına çıkan Trakya Ragbi Kulübü, rakibi Koç Üniversitesi SK’yı 55-5 yenerek 2’de 2 yaptı.
A +   A -

İstanbul/Sarıyer Orhan Keçeli Stadı’nda oynanan mücadelede rakibi Koç Üniversitesi SK’yı 55-5 yenerek 2’de 2 yapan Trakya Ragbi Kulübü, galibiyetlerini sürdürdü.

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Trakya Ragbi Kulübü Antrenörü Ömer Koltuk, “Bir deplasman maçına çıkmayalı uzun süre olmuştu. Oyuncuların buna nasıl tepki vereceğini merak ediyordum. Herkes üzerine düşeni yaptı ve yeni bir galibiyet geldi. Bizim için mutluluk verici. Emeklerimizin karşılığını almak bizleri daha çok motive ediyor. Bütün arkadaşlarımız maçta oynama şansı buldu ve gösterdikleri mücadeleden çok memnunum. Özellikle çaylak oyuncularımızın gösterdiği gelişim beni çok memnun ediyor. Maçın görüntülerini izleyip, eksiklerimizi tespit edeceğiz. 1. Lig yolunda sıkı çalışmaya devam edeceğiz. Koç Üniversitesi SK’ya da misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Kulübümüzün tamamı üniversite öğrencilerden oluştuğu için deplasman yolculukları bizim açımızdan sıkıntılı oluyor. Bu deplasman yolculuğumuzda bizlere yardımcı olan Edirne Belediye Başkanlığına teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !